Scribble (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Delete
af: Vee uit

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Normal
af: Normaal

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur

en: Order
af: Bestelling

en: Manual
af: Handleiding
