Scribble (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Delete
be: Выдаліць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Order
be: Парадак

en: Random
be: Выпадкова

en: Pager position
be: Пазіцыя Гартальніка

en: JPEG quality
be: Якасць JPEG

en: Pager
be: Гартальнік

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
