Scribble (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят

en: Order
bg: Поръчка

en: Clear
bg: Изчисти

en: JPEG quality
bg: JPEG качество

en: Full content
bg: Пълно съдържание
