Scribble (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Color
cs: Barvy

en: Random
cs: Náhodný

en: Clear
cs: Vymazat

en: Pager position
cs: Pozice stránkovače

en: Reverse
cs: Obráceně

en: JPEG quality
cs: Kvalita JPEG obrázků

en: Automatic
cs: Automatické

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Slideshow settings
cs: Nastavení slideshow

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
