Scribble (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Delete
cy: Dileu

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Other
cy: Arall

en: Color
cy: Lliw

en: Order
cy: Trefn

en: Random
cy: Ar hap

en: Clear
cy: Clir

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: JPEG quality
cy: Priodwedd JPEG

en: Add image
cy: Ychwanegu delwedd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
