Scribble (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
