Scribble (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: Color
el: Χρώμα

en: Order
el: Σειρά

en: Random
el: Τυχαία

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: JPEG quality
el: Ποιότητα JPEG

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
