Scribble (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Delete
eo: Forigu

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Other
eo: Alia

en: Color
eo: Koloro

en: Order
eo: Ordo

en: JPEG quality
eo: JPEG-kvalito

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Image style
eo: Bilda stilo
