Scribble (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Other
gu: અન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
