Scribble (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Delete
he: מחיקה

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Upload
he: העלאה

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Other
he: אחר

en: Color
he: צבע

en: Order
he: סידור

en: Random
he: אקראי

en: Clear
he: ניקוי

en: Reverse
he: הפוך

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Pager
he: דפדוף

en: Manage Images
he: ניהול תמונות

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Machine Name
he: שם מכונה
