Scribble (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
