Scribble (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Delete
is: Eyða

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur

en: Order
is: Pöntun

en: Clear
is: Hreinsa

en: JPEG quality
is: JPEG gæði

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
