Scribble (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Delete
ja: 削除

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Normal
ja: ノーマル

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: here
ja: こちら

en: Other
ja: その他

en: Color
ja: 色

en: Order
ja: オーダー

en: Random
ja: ランダム

en: Clear
ja: クリアー

en: Pager position
ja: ページャーの位置

en: Manual
ja: 手動

en: Fade
ja: フェード

en: Reverse
ja: 逆順

en: JPEG quality
ja: JPEGの品質

en: Automatic
ja: 自動

en: Pager
ja: ページャー

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: Snapshot
ja: スナップショット

en: Full content
ja: 全文

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Snapshots
ja: スナップショット
