Scribble (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: Color
jv: Kelir

en: Order
jv: Urutan

en: Fade
jv: Bureng

en: JPEG quality
jv: Kualitas JPEG

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
