Scribble (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Other
ka: სხვა

en: Color
ka: ფერი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: JPEG quality
ka: JPEG-ის ხარისხი
