Scribble (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Other
ku: هیتر

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Order
ku: ڕیز

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: JPEG quality
ku: جۆرایه‌تی JPEG

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
