Scribble (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Color
mn: Өнгө

en: Order
mn: Дараалал

en: JPEG quality
mn: JPEG-ийн чанар
