Scribble (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Delete
mr: मिटवा

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: here
mr: येथे

en: Color
mr: रंग

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: JPEG quality
mr: JPEG दर्जा
