Scribble (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: JPEG quality
my: JPEG အရည်အသွေး

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
