Scribble (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग

en: Clear
ne: सफा

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
