Scribble (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
