Scribble (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Download
pt: Descarregar

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Other
pt: Outro

en: Color
pt: Cor

en: Order
pt: Ordem

en: Random
pt: Aleatório

en: Reverse
pt: Inverso

en: JPEG quality
pt: Qualidade JPEG

en: Pager
pt: Paginador

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)
