Scribble (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: here
ro: aici

en: Other
ro: Altele

en: Color
ro: Culoare

en: Order
ro: Comandă

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Clear
ro: Elimină

en: Reverse
ro: Inversează

en: JPEG quality
ro: Calitate JPEG

en: Automatic
ro: Automat

en: Pager
ro: Paginator

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
