Scribble (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: Color
sk: Farba

en: Order
sk: Poradie

en: Random
sk: Náhodný

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Manual
sk: Manuálne

en: Reverse
sk: Otočiť

en: JPEG quality
sk: Kvalita JPEG obrázkov

en: Automatic
sk: Automatický

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Add image
sk: Pridať obrázok

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
