Scribble (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Color
sr: Боја

en: Order
sr: Редослед

en: JPEG quality
sr: JPEG kvalitet

en: Full content
sr: Пун садржај
