Scribble (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Delete
sv: Radera

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: here
sv: här

en: Other
sv: Övriga

en: Color
sv: Färg

en: Order
sv: Ordning

en: Random
sv: Slumpvis

en: Clear
sv: Rensa

en: Pager position
sv: Position av paginerare

en: Manual
sv: Manuell

en: Fade
sv: Tona

en: Reverse
sv: Omvänd

en: JPEG quality
sv: Kvalitet för JPEG

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Pager
sv: Paginerare

en: Slideshow settings
sv: Inställningar för bildspel

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Elastic
sv: Elastisk

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Colorbox image style
sv: Bildstil för Colorbox
