Scribble (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Delete
ta: அழி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Color
ta: நிறம்

en: Order
ta: வரிசை

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு

en: JPEG quality
ta: JPEG தரம்

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
