Scribble (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Delete
te: తొలగించు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: Color
te: రంగు

en: Order
te: క్రమం

en: JPEG quality
te: JPEG నాణ్యత
