Scribble (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Delete
th: ลบ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Color
th: สี

en: Order
th: เรียงตาม

en: Random
th: สุ่ม

en: JPEG quality
th: คุณภาพของไฟล์ JPEG

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
