Scribble (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Delete
tr: Sil

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Upload
tr: Yükle

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: here
tr: buraya

en: Other
tr: Diğer

en: Color
tr: Renk

en: Order
tr: Sıralama

en: Random
tr: Rastgele

en: Clear
tr: Temizle

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Reverse
tr: Ters

en: JPEG quality
tr: JPEG kalitesi

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Transition speed
tr: Geçiş hızı

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Image style
tr: Resim stili

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Elastic
tr: Esnek

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Colorbox image style
tr: Colorbox resim stili
