Scribble (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Color
ug: رەڭ

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Image list
ug: سۈرەت تىزىملىكى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
