Scribble (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Normal
ur: عمومی

en: Color
ur: رنگ

en: JPEG quality
ur: JPEG کا معیار
