Scribble (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Color
am: ቀለም

en: Clear
am: አጥራ
