Scribble (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Delete
ar: حذف

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Upload
ar: رفع

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: Color
ar: اللون

en: Order
ar: الترتيب

en: Random
ar: عشوائي

en: Clear
ar: مسح

en: Reverse
ar: عكس

en: JPEG quality
ar: جودة JPEG

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Add image
ar: أضف صورة

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
