Scribble (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Other
ast: Otru

en: Order
ast: Orde
