Scribble (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং

en: Order
bn: ক্রম

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
