Scribble (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: JPEG quality
bo: JPEG  སྤུས་ཚད

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Add image
bo: རི་མོ་ཁ་སྣོན།

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
