Scribble (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja

en: Order
bs: Poredak

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: JPEG quality
bs: Kvalitet JPEG-a
