Scribble (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Upload
ca: Puja

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Order
ca: Ordre

en: Random
ca: Aleatori

en: Clear
ca: Neteja

en: Pager position
ca: Posició del paginador

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: JPEG quality
ca: Qualitat JPEG

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Pager
ca: Paginador

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
