Scribble (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: here
da: her

en: Other
da: Anden

en: Color
da: Farve

en: Order
da: Rækkefølge

en: Random
da: Tilfældig

en: Clear
da: Ryd

en: Pager position
da: Placering af pager

en: Manual
da: Manuel

en: Reverse
da: Omvendt

en: JPEG quality
da: JPEG-kvalitet

en: Automatic
da: Automatisk

en: Remove image
da: Slet billede

en: Slideshow settings
da: Indstillinger for slideshow

en: Add image
da: Tilføj billede

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Image style
da: Billedformat

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
