Scribble (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Delete
et: Kustuta

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Color
et: Värv

en: Order
et: Järjestus

en: Random
et: Juhuslik

en: Clear
et: Tühjenda

en: Reverse
et: Vastupidi

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Pager
et: Lehitseja

en: fade
et: hajuv

en: Add image
et: Pildi lisamine

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
