Scribble (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Upload
eu: Igo

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Color
eu: Kolore

en: Order
eu: Ordena

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Clear
eu: Garbitu

en: JPEG quality
eu: JPEG kalitatea

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
