Scribble (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Delete
fi: Poista

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload
fi: Siirrä

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: Color
fi: Väri

en: Order
fi: Järjestys

en: Random
fi: Satunnainen

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Pager position
fi: Sivutuksen sijainti

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Fade
fi: Himmennä

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: JPEG quality
fi: JPEG-kuvan laatu

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Pager
fi: Sivutus

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Slideshow settings
fi: Diaesityksen asetukset

en: Manage images
fi: Hallinnoi kuvia

en: Manage Images
fi: Hallinnoi kuvia

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Elastic
fi: Joustava

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Colorbox image style
fi: Colorboxin kuvatyyli
