Scribble (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: JPEG quality
fil: kalidad ng JPEG
