Scribble (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Delete
gl: Borrar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Upload
gl: Subir

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Color
gl: Cor

en: Order
gl: Orde

en: Random
gl: Aleatorio

en: Clear
gl: Limpar

en: Reverse
gl: Invertido

en: JPEG quality
gl: Calidade JPEG

en: Automatic
gl: Automático

en: Pager
gl: Paxinador

en: Full content
gl: Contido completo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
