Scribble (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Delete
hi: मिटायें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Upload
hi: अपलोड

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Normal
hi: सामान्य

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Other
hi: अन्य

en: Color
hi: रंग

en: Order
hi: क्रम

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Reverse
hi: विपरीत

en: JPEG quality
hi: जेपीजी गुणवत्ता

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Pager
hi: पेजर

en: Full content
hi: पूरी सामग्री

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
