Scribble (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja

en: Order
hr: Redoslijed

en: Random
hr: Nasumično

en: Clear
hr: Očisti

en: JPEG quality
hr: Kakvoća JPEG-a

en: Automatic
hr: Automatski

en: Add image
hr: Dodaj sliku

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
