Scribble (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Delete
hu: Törlés

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Normal
hu: Általános

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: Color
hu: Szín

en: Order
hu: Rendelés

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Clear
hu: Törlés

en: Pager position
hu: Lapozó elhelyezkedése

en: Manual
hu: Kézi

en: Fade
hu: Áttünés

en: Reverse
hu: Fordított

en: JPEG quality
hu: JPEG minőség

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Pager
hu: Lapozó

en: zoom
hu: nagyítás

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Slideshow settings
hu: Diavetítés beállításai

en: Slideshows
hu: Diavetítések

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Image style
hu: Képstílus

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: wipe
hu: átúsztatás

en: Elastic
hu: Rugalmas

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Colorbox image style
hu: Colorbox-képstílus

en: Image link
hu: Képhivatkozás
