Scribble (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Other
kk: Басқа

en: Color
kk: Түс

en: JPEG quality
kk: JPEG сапасы
