Scribble (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Delete
km: លុប

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Color
km: ពណ៌

en: Order
km: លំដាប់

en: JPEG quality
km: គុណភាព JPEG

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
